Storefront (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (33 entries)

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Home page
et: Avaleht

en: Links
et: Lingid

en: Search
et: Otsing

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: up
et: üles

en: Go to parent page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Help
et: Abi

en: Separator
et: Eraldaja

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Navigation
et: Menüü

en: User login
et: Sisenemine

en: Request new password
et: Soovin uut parooli

en: Create new account
et: Registreeru

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: You are here
et: Sa oled siin

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Main Content
et: Sisu

en: Continue Shopping
et: Jätka ostmist

en: Frontpage
et: Avaleht

en: Toolbar
et: Tööriistad

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Submitted by !username on !datetime
et: Sisestas !username, !datetime

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Sidebar second
et: Teine külgriba
