Storefront (7.x-1.0) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
mk: Таксономија

en: Search
mk: Барање

en: Help
mk: Помош

en: Navigation
mk: Навигација

en: Request new password
mk: Барање нова лозинка

en: Create new account
mk: Креирање нова сметка
