Storefront (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Search
mn: Хайх

en: logo
mn: Лого

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Help
mn: Тусламж

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: User login
mn: Хэрэглэгч нэвтрэх

en: Request new password
mn: Шинэ нууц үгийн хүсэлт

en: Create new account
mn: Бүртгүүлэх

en: Main menu
mn: Гол цэс
