Storefront (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (18 entries)

en: Markup
mr: मार्कअप

en: Taxonomy
mr: वर्गीकरण

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Home page
mr: मुख्य पान

en: Links
mr: दुवे

en: Search
mr: शोध

en: logo
mr: प्रतीक चिन्ह

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: up
mr: वर

en: Go to parent page
mr: वऱच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Help
mr: मदत

en: Navigation
mr: आवागमन

en: User login
mr: सदस्य आगमन

en: Request new password
mr: नवीन संकेताक्षरासाठी विनंती करा.

en: Create new account
mr: नवीन खाते बनवा

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित
