Storefront (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (35 entries)

en: Taxonomy
oc: Taxinomia

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Home page
oc: Pagina d'acuèlh

en: Links
oc: Ligams

en: Search
oc: Recercar

en: logo
oc: lògo

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: up
oc: naut

en: Go to parent page
oc: Anar a la pagina parent

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Help
oc: Ajuda

en: Separator
oc: Separador

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Navigation
oc: Navigacion

en: User login
oc: Connexion utilizaire

en: Request new password
oc: Demandar un senhal novèl

en: Unit
oc: Unitat

en: Create new account
oc: Crear un compte novèl

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: You are here
oc: Sètz aicí

en: Footer Text
oc: Tèxte del pè de pagina

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Header Text
oc: Tèxte de l'entèsta

en: Frontpage
oc: Pagina d'acuèlh

en: Toolbar
oc: Barra d'aisinas

en: Main menu
oc: Menú principal

en: Secondary
oc: Secondaire

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Sidebar first
oc: Primièra barra laterala

en: Submitted by !username on !datetime
oc: Somés per !username lo !datetime

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Sidebar second
oc: Segonda barra laterala
