Storefront (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Taxonomy
os: Таксономи

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Home page
os: Сæйраг фарс

en: Search
os: Агуырд

en: Go to previous page
os: Раздæры фарсмæ

en: up
os: Хæрдмæ

en: Go to parent page
os: Рахиз ныййарæг фарсмæ

en: Go to next page
os: Рахиз дарддæры фарсмæ

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
