Storefront (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Go to previous page
pa: ਪਿਛਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: up
pa: ਉੱਤੇ

en: Go to next page
pa: ਅਗਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: User login
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਲਾਗਇਨ

en: Request new password
pa: ਨਵੇਂ ਪਾਸਵਰਡ ਲਈ ਮੰਗ

en: Create new account
pa: ਨਵਾਂ ਅਕਾਊਂਟ ਬਣਾਓ
