Storefront (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Taxonomy
ps: دژوو يابوټو دويش (ټکسانومي)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Links
ps: تړوني

en: Search
ps: لټون

en: Help
ps: مرسته

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Navigation
ps: چليدنه

en: User login
ps: غړي کارن نوم

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: Toolbar
ps: توکپټه
