Storefront (7.x-1.0) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Search
se: Oza

en: Go to previous page
se: Mana ovddit siidui

en: Go to next page
se: Mana boahtte siidui

en: Help
se: Veahkki

en: Request new password
se: Diŋgo ođđa čoavddasáni
