Storefront (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Search
sr: Претрага

en: Footer
sr: Подножје

en: User login
sr: Пријављивање корисника

en: Unit
sr: Јединица

en: Create new account
sr: Направи нови налог

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Frontpage
sr: Насловна страна

en: Main menu
sr: Главни мени

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом
