Storefront (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Home page
ug: باش بەت

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to parent page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: User login
ug: كىرىش

en: Request new password
ug: پارولنى يېڭىلاش

en: Create new account
ug: ئەزالىققا تىزىملىنىش

en: You are here
ug: ھازىرقى ئورنىڭىز

en: Toolbar
ug: قورال ئىستونى

en: Main menu
ug: باش تىزىملىك

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى

en: Submitted by !username on !datetime
ug: !username يوللىغۇچى !datetime
