Storefront (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (30 entries)

en: Markup
ar: ترميز

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Home page
ar: الصفحة الرئيسية

en: Links
ar: روابط

en: Search
ar: بحث

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: up
ar: فوق

en: Go to parent page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأم

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Help
ar: المساعدة

en: Separator
ar: فاصل

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Navigation
ar: الإبحار

en: User login
ar: دخول المستخدم

en: Request new password
ar: طلب كلمة مرور جديدة

en: Create new account
ar: إنشاء حساب جديد

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: You are here
ar: أنت هنا

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Toolbar
ar: شريط الأدوات

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Sidebar first
ar: العمود الجانبي الأول

en: Submitted by !username on !datetime
ar: أضافه !username في !datetime

en: Highlighted
ar: مبرز

en: Sidebar second
ar: الشريط الجانبي الثاني
