Storefront (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (30 entries)

en: Markup
be: Код

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Home page
be: Хатняя старонка

en: Links
be: Спасылкі

en: Search
be: Пошук

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: up
be: уверх

en: Go to parent page
be: Перайсці да бацькоўскай старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Help
be: Дапамога

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Navigation
be: Навігацыя

en: User login
be: Уваход для карыстальнікаў

en: Request new password
be: Запытаць новы пароль

en: Create new account
be: Стварыць новы рахунак

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: You are here
be: Вы тут

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Toolbar
be: Панэль прылад (toolbar)

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Sidebar first
be: Бакавая панэль нумар адзін.

en: Submitted by !username on !datetime
be: Апублікавана !username у !datetime

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: Sidebar second
be: Другі сайдбар
