Storefront (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Markup
gu: માર્કઅપ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Links
gu: કડીઓ

en: Search
gu: શોધ

en: Help
gu: મદદ

en: Separator
gu: વિભાજક
