Storefront (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Home page
hy: Գլխավոր էջ

en: Search
hy: Որոնել

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: up
hy: վերև

en: Go to parent page
hy: Անցնել ծնող էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Help
hy: Օգնություն

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: User login
hy: Օգտագործողի մուտք

en: Request new password
hy: Ստանալ նոր գաղտնաբառ

en: Create new account
hy: Ստեղծել նոր հաշիվ
