Storefront (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Taxonomy
is: Flokkun

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Home page
is: Heimasíða

en: Links
is: Hlekkir

en: Search
is: Leit

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: up
is: upp

en: Go to parent page
is: Fara á síðu foreldris

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: Help
is: Hjálp

en: Separator
is: Skilja

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: User login
is: Innskráning notanda

en: Request new password
is: Óska eftir nýju lykilorði

en: Create new account
is: Stofna nýjan aðgang

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: You are here
is: Þú ert hér
