Storefront (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (24 entries)

en: Taxonomy
nn: Taksonomi

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Search
nn: Søk

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: up
nn: opp

en: Go to parent page
nn: Gå til den overordna sida

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Help
nn: Hjelp

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Navigation
nn: Navigering

en: User login
nn: Brukarinnlogging

en: Request new password
nn: Be om nytt passord

en: Create new account
nn: Lag ny konto

en: Read More
nn: Les meir

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Main menu
nn: Hovudmeny

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt

en: Sidebar first
nn: Sidestolpe fyrst

en: Submitted by !username on !datetime
nn: Skrive av !username,  !datetime.

en: Highlighted
nn: Utheva

en: Sidebar second
nn: Sidestolpe neste
