Storefront (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Home page
ast: Páxina d'entamu

en: Search
ast: Guetar

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: up
ast: arriba

en: Go to parent page
ast: Dir a la páxina padre

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Help
ast: Aida

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Navigation
ast: Navegación

en: User login
ast: Nome d'usuariu

en: Request new password
ast: Pedir una clave nueva

en: Create new account
ast: Facer una cuenta nueva
