Storefront (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Links
bg: Връзки

en: Search
bg: Търси

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: up
bg: нагоре

en: Go to parent page
bg: Към родителската страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Help
bg: Справка

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Navigation
bg: Навигация

en: User login
bg: Потребителски вход

en: Request new password
bg: Заявка за нова парола

en: Create new account
bg: Регистрирай се

en: You are here
bg: Вие сте тук

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Main menu
bg: Основно меню

en: Submitted by !username on !datetime
bg: Публикувано от !username на !datetime
