Storefront (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (30 entries)

en: Markup
eu: Marka

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Home page
eu: Azala

en: Links
eu: Estekak

en: Search
eu: Bilatu

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: up
eu: gora

en: Go to parent page
eu: Joan guraso orrira

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Help
eu: Laguntza

en: Separator
eu: Bereizlea

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: User login
eu: Saioaren hasiera

en: Request new password
eu: Eskatu pasahitz berria

en: Create new account
eu: Sortu kontu berria

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: You are here
eu: Hemen zaude

en: Frontpage
eu: Azaleko orria

en: Toolbar
eu: Tresna-barra

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Sidebar first
eu: Lehen Albo-zutabea

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: Sidebar second
eu: Bigarren Albo-zutabea
