Storefront (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (33 entries)

en: Markup
gl: Marcado

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Home page
gl: Páxina de inicio

en: Links
gl: Ligazóns

en: Search
gl: Buscar

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: up
gl: arriba

en: Go to parent page
gl: Ir á páxina ascendente

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Help
gl: Axuda

en: Separator
gl: Separador

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Navigation
gl: Navegación

en: User login
gl: Iniciar sesión

en: Request new password
gl: Solicitar un novo contrasinal

en: Create new account
gl: Crear nova conta

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: You are here
gl: Vostede está aquí

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Frontpage
gl: Páxina principal

en: Toolbar
gl: Barra de ferramentas

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Secondary
gl: Secundario

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Submitted by !username on !datetime
gl: Enviado por !username a !datetime

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral
