Storefront (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (24 entries)

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Home page
jv: Kaca ngarep

en: Links
jv: Tautan

en: Search
jv: Goléki

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: up
jv: munggah

en: Go to parent page
jv: Kācā indhunge

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Help
jv: Pitulungan

en: Separator
jv: Watesan

en: Navigation
jv: Navigasi

en: User login
jv: Login panganggo

en: Request new password
jv: Njaluk tembung sandhi anyar

en: Create new account
jv: Gawé akun anyar

en: You are here
jv: Sampéyan nang kene

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Main menu
jv: Menu utama

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Sidebar first
jv: Sidebar pertama

en: Submitted by !username on !datetime
jv: Dikirim !username ing !datetime

en: Sidebar second
jv: Sidebar keloro
