Storefront (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (20 entries)

en: Markup
kk: Белгілер

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Home page
kk: Басты бет

en: Search
kk: Іздестіру

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: up
kk: жоғарыға

en: Go to parent page
kk: Бөлім бетіне көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Help
kk: Көмек

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Navigation
kk: Навигация

en: User login
kk: Жүйеге кіру

en: Request new password
kk: Жаңа құпиясөзді сұрау

en: Create new account
kk: Жаңа есепты құру

en: Toolbar
kk: Құралдар тақтасы

en: Sidebar first
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Sidebar second
kk: Екінші жақ тақтасы
