Storefront (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (30 entries)

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Home page
lt: Pirmas puslapis

en: Links
lt: Nuorodos

en: Search
lt: Paieška

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: up
lt: viršun

en: Go to parent page
lt: Į tėvinį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Help
lt: Pagalba

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Navigation
lt: Navigacija

en: User login
lt: Nariams

en: Request new password
lt: Pamiršau slaptažodį

en: Create new account
lt: Registracija

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: You are here
lt: Jūs esate čia

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Frontpage
lt: Titulinis puslapis

en: Toolbar
lt: Įrankinė

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Submitted by !username on !datetime
lt: Paskelbė !username - !datetime

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Sidebar second
lt: Antra pusė
