Storefront (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (31 entries)

en: Markup
lv: Marķējums

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Home page
lv: Mājas lapa

en: Links
lv: Saites

en: Search
lv: Meklēt

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: up
lv: augšup

en: Go to parent page
lv: Doties uz vecāklapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Help
lv: Palīdzība

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Navigation
lv: Navigācija

en: User login
lv: Lietotāja pieslēgums

en: Request new password
lv: Atjaunot paroli

en: Create new account
lv: Izveidot jaunu kontu

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: You are here
lv: Jūs atrodaties šeit

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Frontpage
lv: Sākumlapa

en: Toolbar
lv: Rīkjosla

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Sidebar first
lv: Pirmā sānu josla

en: Submitted by !username on !datetime
lv: Pievienoja !username !datetime

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Sidebar second
lv: Otrā sānu josla
