Storefront (7.x-1.2) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Taxonomy
ml: വര്‍ഗ്ഗീകരണം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Links
ml: ലിങ്കുകൾ

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Go to previous page
ml: മുമ്പത്തെ താളിലേക്ക് പോകൂക

en: Go to parent page
ml: പാരന്റ് പേജിലേക്ക് പോകുക

en: Go to next page
ml: അടുത്ത താളിലേക്ക് പോകൂക

en: Help
ml: സഹായം

en: Page bottom
ml: താളിന്റെ താഴെ
