Storefront (7.x-1.2) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Navigation
or: ପଥପ୍ରଦର୍ଶନ

en: Request new password
or: ନୁତନ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ

en: Create new account
or: ନୂଆ ଖାତା ଖୋଲନ୍ତୁ
