Storefront (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Home page
sl: Domača stran

en: Search
sl: Išči

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: up
sl: gor

en: Go to parent page
sl: Pojdi starševsko stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Help
sl: Pomoč

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Navigation
sl: Navigacija

en: User login
sl: Prijava

en: Request new password
sl: Zahtevaj novo geslo

en: Create new account
sl: Ustvari nov račun

en: You are here
sl: Nahajate se tukaj

en: Toolbar
sl: Orodna vrstica
