Storefront (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (39 entries)

en: Markup
sv: Uppmärkning

en: Taxonomy
sv: Taxonomi

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Home page
sv: Hemsida

en: Links
sv: Länkar

en: Search
sv: Sök

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: up
sv: upp

en: Go to parent page
sv: Gå till ovanliggande sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Help
sv: Hjälp

en: Separator
sv: Avskiljare

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Navigation
sv: Navigering

en: User login
sv: Användarinloggning

en: Request new password
sv: Begär nytt lösenord

en: Unit
sv: Enhet

en: Create new account
sv: Skapa nytt konto

en: Jump Menu
sv: Snabbvalsmeny

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: You are here
sv: Du är här

en: Page width
sv: Sidbredd

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Frontpage
sv: Startsida

en: Toolbar
sv: Verktygsrad

en: Main menu
sv: Huvudmeny

en: Secondary
sv: Sekundär

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Sidebar first
sv: Första sidospalt

en: Max width
sv: Största bredd

en: Submitted by !username on !datetime
sv: Skrivet av !username !datetime

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Sidebar second
sv: Andra sidospalt

en: Mobile Menu
sv: Mobilmeny

en: Tablet
sv: Surfplatta
