Storefront (7.x-1.2) - en to th translation catalogue (24 entries)

en: Taxonomy
th: หมวดหมู่

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Home page
th: เว็บไซต์

en: Links
th: ลิงก์

en: Search
th: ค้นหา

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: up
th: ขึ้น

en: Go to parent page
th: ไปหน้าแม่

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Separator
th: คั่น,แยก

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Navigation
th: นำทาง

en: Request new password
th: ลืมรหัสผ่าน

en: Unit
th: หน่วย

en: Create new account
th: สร้างบัญชีผู้ใช้ใหม่

en: You are here
th: คุณอยู่ที่นี่

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Sidebar first
th: แถบข้างแรก

en: Submitted by !username on !datetime
th: เขียนโดย !username เมื่อ !datetime

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Sidebar second
th: แถบข้างที่สอง
