Storefront (7.x-1.3) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Home page
af: Tuisblad

en: Search
af: Soek

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: up
af: op

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Help
af: Hulp

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Navigation
af: Navigasie

en: User login
af: Aanmelding

en: Request new password
af: Versoek nuwe wagwoord

en: Create new account
af: Skep nuwe rekening

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Main menu
af: Hoofkieslys

en: Submitted by !username on !datetime
af: Voorgelê deur !username op !datetime
