Storefront (7.x-1.3) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Taxonomy
am: ስርዓተ ክፍፍል

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Search
am: ፈልግ

en: Go to previous page
am: ወደ ቀድሞ ገጽ ሂድ

en: Go to next page
am: ወደ ሚቀጥለው ገጽ ሂድ

en: Help
am: እርዳታ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Navigation
am: መጓጓዛ

en: User login
am: የተጠቃሚ መግቢያ

en: Request new password
am: አዲስ የይለፍ ቃል ጠይቅ

en: Create new account
am: አዲስ መለያ ፍጠር
