Storefront (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (34 entries)

en: Markup
ca: Marcatge

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Yes
ca: Sí

en: Home page
ca: Portada

en: Links
ca: Enllaços

en: Search
ca: Cerca

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: up
ca: amunt

en: Go to parent page
ca: Vés a la pàgina pare

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Help
ca: Ajuda

en: Separator
ca: Separador

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Navigation
ca: Navegació

en: User login
ca: Inici de sessió d'usuari

en: Request new password
ca: Demana una contrasenya nova

en: Unit
ca: Unitat

en: Create new account
ca: Crea un compte nou

en: Proceed to Checkout
ca: Procediu al pagament

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: You are here
ca: Esteu aquí

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Frontpage
ca: Portada

en: Toolbar
ca: Barra d'eines

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Secondary
ca: Secundari

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: Submitted by !username on !datetime
ca: Enviat per !username el !datetime

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral
