Storefront (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (35 entries)

en: Markup
cs: Značkování

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Home page
cs: Domovská stránka

en: Links
cs: Odkazy

en: Search
cs: Hledat

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: up
cs: o úroveň výš

en: Go to parent page
cs: Přejít na nadřazenou stránku

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Help
cs: Nápověda

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Navigation
cs: Navigace

en: User login
cs: Přihlášení

en: Request new password
cs: Zaslat nové heslo

en: Unit
cs: Jednotka

en: Create new account
cs: Vytvořit nový účet

en: Read More
cs: Číst dál

en: Unpublished
cs: Skryto

en: You are here
cs: Jste zde

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Frontpage
cs: Titulní strana

en: Toolbar
cs: Panel nástrojů

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: Secondary
cs: Sekundární

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Sidebar first
cs: První postranní panel

en: Max width
cs: Maximální šířka

en: Submitted by !username on !datetime
cs: Napsal uživatel !username dne !datetime.

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Sidebar second
cs: Druhý postranní panel
