Storefront (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (36 entries)

en: Taxonomy
fi: Luokittelu

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Home page
fi: Kotisivu

en: Links
fi: Linkit

en: Search
fi: Etsi

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: up
fi: ylös

en: Go to parent page
fi: Mene yläsivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Help
fi: Ohje

en: Separator
fi: Erotin

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: User login
fi: Kirjautuminen

en: Request new password
fi: Pyydä uutta salasanaa

en: Unit
fi: Yksikkö

en: Create new account
fi: Luo uusi käyttäjätili

en: Jump Menu
fi: Ponnahdusvalikko

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: You are here
fi: Olet täällä

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Frontpage
fi: Etusivu

en: Toolbar
fi: Työkalupalkki

en: Main menu
fi: Päävalikko

en: Secondary
fi: Toissijainen

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Sidebar first
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Max width
fi: Enimmäisleveys

en: Submitted by !username on !datetime
fi: Lähettänyt !datetime käyttäjä !username

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Sidebar second
fi: Toinen sivupalkki

en: Secondary navigation
fi: Toissijainen navigaatio
