Storefront (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Taxonomy
is: Taksonomi

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Home page
is: Heimasíða

en: Search
is: Leita

en: Go to previous page
is: Far til fyrru síðu

en: up
is: upp

en: Go to parent page
is: Far til omanfyri liggjandi síðu

en: Go to next page
is: Far til næstu síðu

en: Help
is: Hjálp

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Footer
is: Síðufótur

en: Navigation
is: Navigatión

en: User login
is: Brúkara-innriting

en: Request new password
is: Bið um nýtt loyniorð

en: Create new account
is: Stovna nýggja kontu

en: Unpublished
is: Ikki givið út

en: You are here
is: Tú ert her

en: Toolbar
is: Amboðsbjálki

en: Submitted by !username on !datetime
is: Latið inn hevur !username hin !datetime
