Storefront (7.x-1.3) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Go to previous page
ga: Téigh chuig an leathanach roimhe

en: Go to next page
ga: Téigh chuig an gcéad leathanach eile

en: User login
ga: Logáil isteach úsáideora

en: Request new password
ga: Iarr pasfhocal nua

en: Create new account
ga: Cruthaigh cuntas nua
