Storefront (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (35 entries)

en: Markup
he: מרקאפ

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Home page
he: דף הבית

en: Links
he: קישורים

en: Search
he: חיפוש

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: up
he: למעלה

en: Go to parent page
he: לעמוד האב

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Help
he: עזרה

en: Separator
he: מפריד

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Navigation
he: ניווט

en: User login
he: כניסה

en: Request new password
he: חידוש סיסמה

en: Unit
he: יחידה

en: Create new account
he: הצטרפות

en: Read More
he: המשך...

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: You are here
he: הינך נמצא כאן

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Frontpage
he: דף הבית

en: Toolbar
he: סרגל כלים

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Secondary
he: משני

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Sidebar first
he: עמודת צד ראשונה

en: Submitted by !username on !datetime
he: נכתב ע"י !username בתאריך !datetime

en: Highlighted
he: מובלט

en: Sidebar second
he: עמודת צד שניה
