Storefront (7.x-1.3) - en to hr translation catalogue (28 entries)

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Home page
hr: Naslovnica

en: Links
hr: Poveznice

en: Search
hr: Pretraga

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: up
hr: gore

en: Go to parent page
hr: Idi na nadređenu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Help
hr: Pomoć

en: Separator
hr: Razdjelnica

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Navigation
hr: Navigacija

en: User login
hr: Prijava korisnika

en: Request new password
hr: Zatraži novu lozinku

en: Create new account
hr: Stvori novi račun

en: You are here
hr: Vi ste ovdje

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Toolbar
hr: Alatna traka

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Sidebar first
hr: Prvi stupac

en: Submitted by !username on !datetime
hr: <span class="uname">!username</span> !datetime

en: Highlighted
hr: Istaknuto

en: Sidebar second
hr: Drugi stupac
