Storefront (7.x-1.3) - en to kn translation catalogue (24 entries)

en: Markup
kn: ಗುರುತು

en: Taxonomy
kn: ವರ್ಗೀಕರಣ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Home page
kn: ನೆಲೆ ಪುಟ

en: Links
kn: ಸಾಲುಗಳು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Go to previous page
kn: ಹಿಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: up
kn: ಮೇಲೆ

en: Go to parent page
kn: ಮೂಲ ಬರಹ

en: Go to next page
kn: ಮುಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Separator
kn: ವಿಭಜಕ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: User login
kn: ಬಳಕೆದಾರರ ಲಾಗಿನ್

en: Request new password
kn: ಹೊಸ ಗುರುತುಚಿಹ್ನೆ ಕೋರಿಕೆ

en: Unit
kn: ಘಟಕ

en: Create new account
kn: ಹೊಸ ಖಾತೆ ತೆರೆಯಿರಿ

en: 4
kn: ೪

en: 8
kn: ೮

en: 2
kn: ೨

en: Toolbar
kn: ಉಪಕರಣ ಪಟ್ಟಿ

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ
