Storefront (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (32 entries)

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Home page
sk: Domovská stránka

en: Links
sk: Odkazy

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: up
sk: hore

en: Go to parent page
sk: Prejsť na nadradenú stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Help
sk: Pomoc

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Navigation
sk: Navigácia

en: User login
sk: Prihlásenie

en: Request new password
sk: Požiadať nové heslo

en: Unit
sk: Jednotka

en: Create new account
sk: Vytvoriť nový účet

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: You are here
sk: Nachádzate sa tu

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Main Content
sk: Hlavný obsah

en: Frontpage
sk: Titulná strana

en: Toolbar
sk: Panel nástrojov

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Submitted by !username on !datetime
sk: Pridané používateľom !username dňa !datetime

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec
