Storefront (7.x-1.3) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Search
sq: Kërko

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: up
sq: sipër

en: Go to parent page
sq: Shko tek faqja prind

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Help
sq: Ndihmë

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: User login
sq: Identifikimi i përdoruesit

en: Request new password
sq: Kërko një fjalëkalim të ri

en: Create new account
sq: Krijo një profil të ri

en: You are here
sq: Gjëndeni këtu

en: Toolbar
sq: Shiriti i veglave
