Storefront (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (106 entries)

en: Markup
uk: Розмітка

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Home page
uk: Домашня сторінка

en: Links
uk: Посилання

en: Search
uk: Пошук

en: logo
uk: логотип

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: up
uk: вгору

en: Go to parent page
uk: Перейти на батьківську сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Help
uk: Довідка

en: Separator
uk: Розділювач

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Navigation
uk: Навіґація

en: User login
uk: Вхід

en: Request new password
uk: Запит нового паролю

en: Unit
uk: Одиниця

en: Create new account
uk: Реєстрація

en: Proceed to Checkout
uk: Перейти до розрахунків

en: Show breadcrumbs
uk: Показувати навігаційний рядок

en: Jump Menu
uk: Меню переходу

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: You are here
uk: Ви є тут

en: Page width
uk: Ширина сторінки

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Header Text
uk: Текст заголовка

en: Main Content
uk: Основний вміст

en: Frontpage
uk: Головна сторінка

en: Toolbar
uk: Панель інструментів

en: Main menu
uk: Головне меню

en: Secondary
uk: Вторинне

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Sidebar first
uk: Перша бічна панель

en: Max width
uk: Максимальна ширина

en: Submitted by !username on !datetime
uk: Опубліковано !username !datetime

en: Menu Bar
uk: Панель меню

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Sidebar second
uk: Друга бічна панель

en: Aside
uk: Ззовні

en: Tertiary
uk: Третинне

en: Secondary navigation
uk: Другорядна навіґація

en: Breadcrumb Settings
uk: Налаштування рядка навігації

en: Grid Settings
uk: Параметри сітки

en: Note: this does not work for Superfish menus, which includes its own feature for doing this.
uk: Увага: ця функція на працює в меню Superfish, котрі мають аналогічний функціонал.

en: Choose sidebar layout
uk: Оберіть макет бічної панелі

en: Standard three column
uk: Стандартний триколоночний

en: Three column, both sidebars on the right
uk: Три колонки, обидві бічних панелі праворуч

en: Three column, both sidebars on the left
uk: Три колонки, обидві бічні панелі ліворуч

en: Set sidebar widths
uk: Встановіть ширину бічних панелей

en: Set the page width
uk: Встановіть ширину сторінки

en: Set a max width
uk: Встановіть максимальну ширину

en: Show the homepage link
uk: Показувати посилання на головну сторінку

en: Wrap menu item text in SPAN tags - useful for certain theme or design related techniques
uk: Обернути текст пункту меню в теги SPAN - корисно для певної теми або для методів, пов'язаних з дизайном

en: Standard layout max-width is empty - you forgot to enter a value for the max width!
uk: Не введено значення максимальної ширини стандартного макету.

en: Menu items markup
uk: Розмітка пунктів меню

en: Display front page teasers as a grid
uk: Відображати анонси головної сторінки у вигляді сітки

en: Enter the max number of grid columns
uk: Введіть максимальну кількість стовпчиків сітки

en: Display taxonomy page teasers as a grid
uk: Відображати анонси на сторінках таксономії у вигляді сітки

en: Mobile Menu
uk: Мобільне меню

en: Width & Layout
uk: Ширина і макет

en: Default Layout
uk: Типове розташування

en: Set the page width, sidebar positions, and number of columns
uk: Встановіть ширину сторінки, розташування бічних панелей і кількість колонок

en: Choose sidebar positions
uk: Виберіть розташування бічних панелей

en: Choose site framing
uk: Вибір кадрування сайту

en: Choose the site framing
uk: Оберіть кадрування цього сайту

en: Set the number of columns and
        the width of each column
uk: Установка ширини колонок і 
         ширини кожної колонки

en: The 960 Grid System Options.
uk: Параметри системи сіток 960.

en: <p>Columns are generated by percentages, based on 960 grid proportions.</p>
uk: <p>Колонки генеруються у відсотках на основі пропорцій системи сіток 960.</p>

en: No Grid
uk: Немає сітки

en: 24 Columns
uk: 24 колонки

en: 16 Columns
uk: 16 колонок

en: 12 Columns
uk: 12 колонок

en: No Grid Is Selected
uk: Обрано параметр "Немає сітки"

en: The sidebar settings should be applied in the theme's CSS folders.
uk: Налаштування бічної панелі має виконуватись у CSS-теках теми.

en: Use CSS
uk: Використовувати CSS

en: 3 Columns
uk: 3 колонки

en: 4 Columns
uk: 4 колонки

en: 5 Columns
uk: 5 колонок

en: 6 Columns
uk: 6 колонок

en: 7 Columns
uk: 7 колонок

en: 8 Columns
uk: 8 колонок

en: 9 Columns
uk: 9 колонок

en: 10 Columns
uk: 10 колонок

en: 11 Columns
uk: 11 колонок

en: 2 Columns
uk: 2 колонки

en: 24 Column Grid (For a 960 width, each column would be 40px wide)
uk: 24-х колоночна сітка (для ширини 960, кожна колонка буде шириною по 40 пікселів)

en: Size of First Sidebar
uk: Розмір першої бічної панелі

en: Size of Second Sidebar
uk: Розмір другої бічної панелі

en: 16 Column Grid (Each Column is 60px
        wide)
uk: 16-ти колоночна сітка (Кожна колонка шириною 60px)

en: 12 Column Grid (Each Column is 80px
        wide)
uk: 12-ти колоночна сітка (Кожна колонка шириною 80px)

en: Responsive Settings
uk: Адаптивні налаштування

en: Enable Responsive Queries
uk: Увімкнути адаптивні запити

en: Wide Screen
uk: Широкоекранний монітор

en: Tablet
uk: Планшет

en: Smartphone
uk: Смартфон

en: Taxonomy Pages
uk: Сторінки таксономії

en: Extra Markup Options
uk: Додаткові параметри розмітки

en: Storefront is a responsive theme made for Drupal Commerce Kickstart.
uk: Storefront — це адаптивна тема, створена для Drupal Commerce Kickstart.

en: Secondary Text
uk: Вторинний текст

en: Basic Stack
uk: Простий стос

en: Slide Toggle
uk: Перемикання слайдів
