Storefront (7.x-1.3) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Markup
az: İşarələmə

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Home page
az: Əsas səhifə

en: Links
az: Linklər

en: Search
az: Axtarış

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to parent page
az: Əsas səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Help
az: Dəstək

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: User login
az: Loqin

en: Create new account
az: Yeni hesab yaratmaq

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Frontpage
az: Ön səhifə

en: Toolbar
az: Alətlər paneli

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı
