Storefront (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Links
eo: Ligiloj

en: Search
eo: Serĉu

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: up
eo: supren

en: Go to parent page
eo: Iru al la superpaĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Help
eo: Helpo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Navigation
eo: Navigado

en: User login
eo: Uzanta ensaluto

en: Request new password
eo: Petu novan pasvorton

en: Create new account
eo: Kreu novan konton

en: You are here
eo: Vi estas ĉi tie

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo
