Storefront (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Markup
ka: კორექტურა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Home page
ka: მთავარი გვერდი

en: Links
ka: ბმულები

en: Search
ka: ძიება

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: up
ka: ზემოთ

en: Go to parent page
ka: მშობელ გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Help
ka: დახმარება

en: Separator
ka: გამყოფი

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: User login
ka: მომხმარებლის ავტორიზაცია

en: Request new password
ka: ახალი პაროლის მოთხოვნა

en: You are here
ka: თქვენ აქ ხართ
