Storefront (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Markup
ur: مارکاپ

en: Taxonomy
ur: درجہ بندی

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Home page
ur: آبائی صفحہ

en: Links
ur: لنکس

en: Search
ur: تلاش

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to parent page
ur: پیرنٹ پیج پر جائیے

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: Help
ur: مدد

en: Header
ur: ہیڈر

en: Navigation
ur: نیویگیشن
