Storefront Toolkit (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: List
be: Спіс

en: Message
be: Паведамленне

en: Link
be: Спасылка

en: Features
be: Функцыі

en: Grid
be: Сетка

en: Subtitle
be: Падзагаловак
