Storefront Toolkit (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: List
ca: Llistat

en: Message
ca: Missatge

en: Link
ca: Enllaç

en: Position
ca: Posició

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Grid
ca: Graella

en: Subtitle
ca: Subtítol
