Storefront Toolkit (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: List
cs: Seznam

en: Message
cs: Zpráva

en: Link
cs: Odkaz

en: Position
cs: Pozice

en: Grid
cs: Mřížka

en: Subtitle
cs: Podnadpis
